Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: zsk@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 502-694-000, 531-361-841. Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Zielonej Szkoły w Schodnie. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

2011-02-07

Ferie w Zielonej Szkole w Schodnie

Poznawanie świata przyrody WPK i kultury Kaszub zintegrowane z aktywnym wypoczynkiem i dobrą zabawą to najlepsza alternatywa na ferie dla młodzieży.
2010-09-27

Dzieci z Ruszczy w Zielonej Szkole

W dniach 06 – 17.09 w Zielonej Szkole w Schodnie gościliśmy dzieci z terenów powodziowych. Byli to wychowankowie i opiekunowie ze szkoły Podstawowej w Ruszczach k. Połańca.