Aktualności

W związku ze stanem epidemiologicznym rekomendujemy rezygnację z wizyt i  kontakt z nami drogą elektroniczną: e-mail: zsk@pomorskieparki.pl, e-puap: /pzpk/SkrytkaESP lub pocztą tradycyjną. W przypadku konieczności wizyty należy umówić się wcześniej telefonicznie, nr 502-694-000 , 531-361-841. Przypominamy jednocześnie o obowiązku używania maseczek i rękawiczek ochronnych podczas wizyty w siedzibie Zielonej Szkoły w Schodnie. Po wejściu do obiektu należy zdezynfekować dłonie.

Wiosenny budzik
Przyrodnicze podróże małe i duże

Przyrodnicze podróże małe i duże - warsztaty jednodniowe

Minął miesiąc, od kiedy realizujemy warsztaty edukacyjne „Przyrodnicze podróże – małe i duże”. W zależności od możliwości w jakich możemy przeprowadzić warsztaty, klasy szkolne umawiały się na mikro-podróże – zajęcia przyrodnicze w salach lekcyjnych, małe podróże - klasy 1-3 - warsztaty terenowe, a klasy 4-8 na warsztaty on – line, podczas których wraz z przyrodnikami odbywali wirtualną podróż do wybranego przez siebie miejsca na Ziemi.

Boże Narodzenie

Życzymy Wam zdrowia i dużo wiary w nadchodzący lepszy czas ! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku </p>						<div><a href=Czytaj więcej o Boże Narodzenie

W niedzielę 29 listopada 2020 r. odeszła Iwona Pabiś – Beszczyńska

Nie tylko świetna Przyrodniczka, zaangażowana w ochronę przyrody i edukację ekologiczną, ale także wspaniała Koleżanka. Otwarta, życzliwa, pełna szacunku dla ludzi i wszystkiego, co żyje.
Zawsze uśmiechnięta, zawsze chętna do pomocy - taka pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Dziękujemy i Żegnamy Cię Iwono!

Zielna z Remusem

W dzień przed Wniebowzięciem Najświętszej Maryi Panny, z myślą o ludziach ceniących wycieczki krajoznawcze, przyrodę i kulturę Kaszub, odbyła się impreza „Zielna z Remusem”. Organizatorem inicjatywy było Stowarzyszenie Kaszubski Azymut oraz Gmina Kościerzyna w partnerstwie z Zieloną Szkoła w Schodnie.