Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu serdecznie zachęca do wzięcia udziału w konkursie na projekt plakatu promującego Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020. Konkurs skierowany jest do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych/ponadpodstawowych oraz studentów. Termin nadsyłania zgłoszeń i projektów będzie trwać do 27.09.2019 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 4 października 2019 r., a wręczenie nagród będzie miało miejsce w ramach finału Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego 2019, który odbędzie się 10 października br. podczas Międzynarodowych Targów Ochrony Środowiska POL-ECO SYSTEM. Organizatorem  i  fundatorem nagród jest Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Celem Konkursu jest wyłonienie projektu graficznego plakatu, który stanie się plakatem promującym Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020,  aby w inspirujący i ciekawy sposób zachęcić młodzież do udziału w tym wydarzeniu.

Zgłoszenia wraz z poglądowym plikiem graficznym (JPG) o rozdzielczości 300 dpi i wielkości nie większej niż 5 MB prosimy wysłać na adres: urszula.chlystun@wfosgw.poznan.pl.

Plik powinien mieć wymiar B2 (500x707 mm), w formacie pionowym lub poziomym.

W tytule e-maila należy wpisać „Konkurs na plakat MKK 2020”.

Do realizacji Konkursu niezbędne jest wypełnienie formularza „Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w ramach prac zgłoszonych do Konkursu” na projekt plakatu promującego Młodzieżowy Kongres Klimatyczny 2020 oraz Karty Zgłoszenia, które należy odesłać do dnia 27 września br. na adres:

urszula.chlystun@wfosgw.poznan.pl;

Życzymy powodzenia i wielu twórczych pomysłów.

Osobą kontaktową w sprawie konkursu jest:

Urszula Chłystun,  61 845-62-53

Informacja o Młodzieżowym Kongresie Klimatycznym 2019 na https://www.wfosgw.poznan.pl/pokaz-klase-badz-ekologiczny/