OFERTA WARSZTATÓW I SZCZEGÓŁY REZEWACJI

Warunki uczestnictwa w warsztatach jednodniowych:

1. Na warsztaty jednodniowe zapraszamy zorganizowane grupy dorosłych, jak i szkoły powiatu kościerskiego.
  2. Terminy i szczegóły udziału w trwającej aktualnie akcji edukacyjnej należy ustalać  telefonicznie.
  3. Po udziale w przedsięwzięciu edukacyjnym, zorganizowanym przez Zieloną Szkołę w Schodnie, należy przesłać pocztą elektroniczną kartę uczestnictwa z udziału grupy w danych warsztatach z edukacji ekologicznej.
  4. Organizator zastrzega sobie prawo do publikacji na swojej stronie internetowej fotografii grupowych pokazujących przebieg imprezy/wycieczki/festynu w celach promocyjnych i informacyjnych. Takie publikacje nie będą zawierały danych osobowych pozwalających na identyfikację poszczególnych osób.

Karta uczestnictwa w warsztatach jednodniowych

Zapraszamy do zapisów na warsztaty jednodniowe dla klas 0 - 3 i przedszkoli pod nazwą "Wiosenny budzik"

Zapraszamy do zapisów szkoły podstawowe ze szkół z woj. pomorskiego

Grafika 1: OFERTA WARSZTATÓW I SZCZEGÓŁY REZEWACJI