Warsztaty jednodniowe

Warsztaty jednodniowe organizowane są dla uczniów ze szkół i instytucji znajdujących się na terenie woj. pomorskiego.

• Zapraszamy na wycieczkę do Zielonej Szkoły w Schodnie, gdzie w bliskim sąsiedztwie różnorodnych siedlisk możemy przeprowadzić ponad 40 tematów przyrodniczych   (w przypadku chęci skorzystania ze świetlicy, wycieczkę należy zaplanować w piątek). Istnieje możliwość zorganizowania ogniska.
  • W przypadku braku możliwości dojazdu istnieje możliwość zorganizowania warsztatów o wybranej tematyce w szkole oraz w jej pobliżu.

W celu zarezerwowania warsztatów jednodniowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 58 686-12-68, 502-694-000, a następnie przesłania karty zgłoszenia ( dostępnej poniżej)

Warsztaty w okolicy Zielonej Szkoły w Schodnie "Wiosenny budzik"
Warsztaty w szkole "Topiciele zwierząt lasu"
Warsztaty w okolicy miejscowości zgłoszonej szkoły ": Torfowiska, łęgi, moczary"