Warunki uczestnictwa w "Zielonych Szkołach"

1. W "Zielonych Szkołach" pierwszeństwo mają szkoły z woj. pomorskiego.

2. Rezerwacja terminów odbywa się telefonicznie pod numerem tel. 58 686-12-68,  502-694-000,  lub 531-361-841 od 1 kwietnia na rok szkolny 2022/2023 + wakacje. Podanie numeru telefonu imienia i nazwiska nauczyciela przy rezerwacji, jest traktowane jak świadome wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

3. Po uzgodnieniu terminu należy dwa miesiące przed przyjazdem przesłać na adres zsk@pomorskieparki.pl poniższe dokumenty, które są warunkiem uczestnictwa w pobycie:
4. Rezygnację z terminu należy wykonać najpóźniej miesiąc przed planowanym turnusem. Brak informacji w późniejszym czasie, oznacza brak możliwości przyjazdu danej szkoły przez kolejne dwa lata. ( Wyjątkiem są sytuacje niezależne od dyrekcji szkoły).

5. Pobyt oraz warsztaty z edukacji ekologicznej są finansowane przez WFOŚ i GW w Gdańsku. Wyżywienie jest odpłatne i wynosi 45 zł za osobę/za dobę (180 zł za osobę/za pięciodniowy turnus). Rozliczenie odbywa się pierwszego dnia na miejscu *

Wyżywienie opiekunów nie jest wliczone w koszt wyżywienia uczniów
* W przypadku przyjazdu mniejszej grupy niż 20 osób, koszty wyżywienia wynoszą tyle co za 20 osób.

DANE FIRMY GASTRONOMICZNEJ :
ZBIOROWE ŻYWIENIE - ZIELONA SZKOŁA" RUDNIK ANNA
Adres: Schodno 1,  83-425 Dziemiany, NIP: 591-126-75-84