zajęcia o bobrach
Warsztaty jednodniowe
Bieóżnorodność 2019

GALERIA

Głównym filarem działalności Zielonej Szkoły są kilkudniowe (trzy- lub pięciodniowe) obozy ekologiczne, organizowane w ciągu roku szkolnego.Podczas pobytów  uczniowie uczestniczą w warsztatach ekologicznych z przyrodnikami . Większość zajęć stanowią warsztaty terenowe. W  „żywym laboratorium”, którym jest lokalna przyroda Schodna, uczniowie mogą zastosować zdobytą wiedzę w praktyce, co wpływa na jej trwałość i pobudza chęć do dalszego, samodzielnego zdobywania wiedzy. Warsztaty z przyrodnikami są przeplatane wycieczkami rowerowymi, pieszymi wędrówkami, grami terenowymi umożliwiającymi poznanie specyfiki krajobrazu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i dziedzictwo kultury Kaszub.

Warunki uczestnictwa w warsztatach kilkudniowych:

1. W warsztatach kilkudniowych mogą uczestniczyć szkoły z woj. pomorskiego.

2. Terminy należy rezerwować telefonicznie pod numerem tel. 58 686-12-68, 502-694-000  od 1 kwietnia na cały najbliższy rok szkolny. Podanie numeru telefonu imienia i nazwiska nauczyciela przy rezerwacji, jest traktowane jak świadome wyrażenie zgody przez tego nauczyciela na przetwarzanie danych osobowych.

3. W danym roku szkolnym, Szkoła może zarezerwować maksymalnie jeden turnus, pozostałe klasy wpisane zostaną na listę rezerwową.

4. Po uzgodnieniu terminu należy dwa miesiące przed przyjazdem przesłać na adres zsk@pomorskieparki.pl poniższe dokumenty, które są warunkiem uczestnictwa w pobycie:

5. Pobyt oraz warsztaty z edukacji ekologicznej są finansowane przez WFOŚ i GW w Gdańsku. Wyżywienie jest odpłatne i wynosi 35 zł za osobę/za dobę (140 zł za osobę/za pięciodniowy turnus)

Wyżywienie opiekunów nie jest wliczone w koszt wyżywienia uczniów

* W przypadku przyjazdu mniejszej grupy niż 20 osób, koszty wyżywienia mogą ulec zmianie

DANE FIRMY GASTRONOMICZNEJ : "ZBIOROWE ŻYWIENIE - ZIELONA SZKOŁA" RUDNIK ANNA

Adres: Schodno 1,  83-425 Dziemiany