zajęcia o bobrach

Warunki uczestnictwa w warsztatach kilkudniowych:

1. W warsztatach kilkudniowych mogą uczestniczyć szkoły z woj. pomorskiego.

2. Terminy rezerwujemy telefoniczne od 3 kwietnia na  rok szkolny 2017/2018.

(W danym roku szkolnym, Szkoła może zarezerwować maksymalnie jeden turnus, pozostałe klasy wpisane zostaną na listę rezerwową).

3. Po dokonaniu telefonicznej rezerwacji, należy dwa miesiące przed przyjazdem przesłać na adres zsk@pomorskieparki.pl następujące dokumenty:

Pobyt oraz warsztaty z edukacji ekologicznej są finansowane przez WFOŚ i GW w Gdańsku. Grupa ponosi wyłącznie opłatę za wyżywienie: 35 zł za osobę/za dobę (140 zł za osobę/za pięciodniowy turnus)*. Wyżywienie opiekunów nie jest wliczone w koszt wyżywienia uczniów.

* W przypadku grupy mniejszej niż 20 osób, koszty wyżywienia mogą ulec zmianie.

DANE FIRMY GASTRONOMICZNEJ W ZIELONEJ SZKOLE W SCHODNIE:
"ZBIOROWE ŻYWIENIE - ZIELONA SZKOŁA" RUDNIK ANNA, tel. 603-799-021
Adres: Schodno 1,  83-425 Dziemiany
NIP: 591-126-75-84, REGON 192935670
BANK MILLENIUM S.A. W WARSZAWIE
Nr konta: 33 1160 2202 0000 0000 3802 4210

Warunki uczestnictwa w warsztatach jednodniowych:

1. W bezpłatnych warsztatach jednodniowych mogą uczestniczyć wyłącznie grupy z powiatu kościerskiego.

2. Terminy i szczegóły udziału w trwającej aktualnie akcji edukacyjnej, należy ustalać  telefonicznie .

3. Po odbyciu się warsztatów, lub innej formy aktywności proekologicznej, związanej z akcją edukacyjną, należy dostarczyć listę uczestników potwierdzoną przez dyrekcję szkoły.