Bioróżnorodność - Poznaj by zachować! 2016

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny piknik oraz grę terenową Bioróżnorodność - poznaj by zachować, która odbędzie się w dniach 20-21 maja w Zespole pałacowo - parkowym Kolibki w Gdyni Orłowie oraz w Parku Reagana w Gdańsku.

Organizatorami imprezy jest Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej, Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych oraz Partnerzy.

- Piątek, 20 maja, godz. 10.00-14.00, Gdynia Orłowo, Zespół pałacowo - parkowy w Kolibkach

- Sobota, 21 maja, godz. 11.00-18.00, Gdańsk, Park im. R. Reagana (wejście A od ul. Jana Pawła II)

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Szczegółowy program : KLIKNIJ

Finansowanie: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, Gdynia.